Tilki Kitap, Kitap Şeyleri ortak iştirakidir. KİTAP BASKI FİYATI HESAPLA Müşteri Hizmetleri: 0 553 187 32 61 YAZAR GİRİŞİ
Yazar Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Yazar Kayıt
Kitap çıkarmak ve kayıtlı yazar olmak için başvuru yapın.
Hemen Başvuru Yapın
Yazar Hizmetleri
AnasayfaYayınlanan KitaplarDenemeSibel`den

Sibel'den

Kitabı Satın Al
Yazar Sibel Gelbul
Yayin Yonetmeni Emrah Çelik
Editor Sinem Kaya
KapakTasarim Kamer Su
En / Boy 13,5
Kitap Dili Türkçe
Branş Türü Deneme
Seri Genel Seri 180 - Deneme Seri 21
Etiket Fiyatı 30.00 TL.
Basım Yılı 2018
Sayfa Sayısı 144
Kağıt Türü 60 gr Enso
Cilt Amerikan Cilt
ISBN 978-975-2470-68-2
Yayinevi Tilkikitap Yayınevi

Kitabın Ön Sözü


Hayatta bir tek başarısızlık vardır, o da denememektir.

Yazarlar, ulaşılmaz insanlardı. Beni yazmaya inandıran, İçel Sanat Kulübü Yönetim Kurulundaki dostlarımdan Yrd. Doç. Dr. Orhan Özdemir oldu. Onca şair, yazar ve edebiyatla ilgili güzel birikimler inancımı kamçıladı. Her şeyin ilk olanı unutulmazmış. Benim ilk yazılarım, İçel Sanat Kulübü Dergisi'yle başladı ve ardından sevgili dostum Mali Müşavir Gökhan Çözeli'nin sorumlu olduğu bir gazetede köşe yazarak devam etti. Sonra Güney ve Yeni Güney Gazeteleri ile çeşitli dergiler derken 4 senedir devam eden birikimlerimin bir kitapta toplanması heyecanıyla, kitabımı ithaf ettiğim oğlum Eral'ın doğum tarihi olan 24 Nisan hedefim oldu.

Hiç planlanmayan bir anda başlayan yazı yazmak benim için bir vazgeçilmezliğe dönüştü. İnsanoğlunun güç elde ettiğinde kimyasının nasıl değişime uğradığını kaleme almak istedim. Çocukluk zamanımdaki özlemlerim, kadın, erkek, çocuk, hırs ve egolar, maskeli  gezginciler derken bazen sıcak bazen de şok edici anlatımlarımla ilerledim. Yazılarımdaki kahramanlar ve anlatımlar gerçek yaşanmışlıklardan ibaret olup asla kurgu değildir. Yalanı, gerçeği, aşkı ve hayata dair her şeyi sorguladım.  

Bu çalışmanın gerçekleştirilmesinde, değerli bilgilerini benimle paylaşan, kendisine ne zaman danışsam bana kıymetli zamanını ayırıp sabırla ve büyük bir ilgiyle bana faydalı olabilmek için elinden gelenden fazlasını sunan, benden esirgemeyen Gökhan Çözeli'ye, iş hayatımda  bana gösterdiği anlayış ve maddi / manevi desteğiyle güç veren ortağım ve aynı zamanda eniştem Mehmet Lobut'a teşekkürü bir borç biliyor ve şükranlarımı sunuyorum. 

Teşekkürlerin az kalacağı diğer kahramanlara ve adını sayamayacağım bir çok dostuma beni gelecekte söz sahibi yapacak bilgilerle donattıkları için hepsine teker teker teşekkürlerimi sunuyorum. Ve son olarak beni bu günlere sevgi ve saygı kelimelerinin anlamlarını bilecek şekilde yetiştirerek getiren ve benden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen, bu hayattaki en büyük şansım olan aileme, eşime, yeğenlerime, kardeşlerime ve “İLHAM KAYNAĞIM, NEFESİM” dediğim Oğlum Eral'a sonsuz teşekkürler.

Tilki Kitap Yazar sistemi interaktif olarak yazalarımızın kitap ve hizmetleri hakkında tüm işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yönetmesini sağlar Tilki Kitap Yayınevi sayesinde kitaplarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
©2008,2018, Tilki Kitap Yayınevi Ticaret Sicil No: 666496 Kitap Şeyleri ve Dış Tic. Ltd. Şti ortak iştirakidir.

İletişim Bilgileri

Tilki Kitap
Meclis Mah, Tilki Kitap Yayınevi, Turan Sokağı, Sancaktepe/İstanbul

M. Hizmetleri : 0 553 187 32 61
Fax               : 0 850 304 22 03
Telefon         : 0 850 304 22 03
E-Posta        : iletisim@tilkikitap.com
Web             : www.tilkikitapyayinevi.com

Numaranızı Yazın Sizi Arayalım