Tilki Kitap ve Yayıncılık Hizmetleri, BuDukkan.Com ortak iştirakidir. 0544 204 00 31YAZAR GİRİŞİ
Yazar Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Yazar Kayıt
Tilkikitap yayınevinin fırsat ve imkanlarından yararlanmak için başvuru yapın.
Hemen Başvuru Yapın
Yazar Hizmetleri
AnasayfaYayınevi KurumsalKitabınızı işini tutkuyla yapan bir yayınevinden çıkarın.

Tilki Kitap Yayınları

Yayıncılık her şeyden önce bir gönül işidir. Bir defa kitap hazzını alan bir insan bu tutkuyla yaşar. Yayınevi olarak kitap gönüllüsü, tutkulusu olan insanlar kitap paydasında buluşarak Tilki Kitap Yayınevini kurduk.

Kitabınızı işini tutkuyla yapan bir yayınevinden çıkarın.

Kitap Baskı Süreci Öncesi Hikayemizi Merak Edenlere

2011 yılında kitapsever on kişinin yollarının kesişmesiyle başladı yolculuğumuz. Kitap okumayı seven insanların, okuduğu kitapları diğerleri ile paylaşması için www.tilkikitap.com adresinde bir site kurduk. Siteye üye olan herkes okuduğu kitabı, bu kitaba ait altı çizili satırları, kitabın yazarı hakkındaki bilgileri siteye ekleyebiliyor. Ayrıca herkes kendi yazı ve şiirlerini sistemde paylaşarak öteki kullanıcıların değerlendirme ve yorumlarına sunabiliyor. www.tilkikitap.com şu anda internet üzerinde kitap konusunda ticari olmayan en büyük veriye sahip site olarak yayınına devam etmektedir.

 

2012 yılında ise Tilki Kitap Yayınevini kurduk. Bugüne kadar 250 kadar yeni kitap yayınlayarak okuyucularımıza sunduk. Kitap yayıncılığında geçirdiğimiz beş yıl boyunca telifli eserler dışında bir çok kitap dosyası bize gönderilse de değerlendirmeye alamadığımız için kitapları basamadık. Bu sebeple, 2017 yılı Ocak ayı itibariyle Tilki Kitap Yayınevi olarak telifli yayıncılığın yanı sıra kitabını yayınlatmak isteyen herkese kapımızı açmaya karar verdik. Böylece kitap yazan herkese kitap yayınlama fırsatını sunduk.

 

 

 


Tilki Kitap Yayınevi Olarak Neler Yapıyoruz

Kitabınızın bir dosya olarak bize gelmesinden, raflarda satışa sunulmasına kadar tüm kitap basım sürecini biz yönetiyoruz.

Kitabınızı bize mail adresimizden veya site üzerinden gönderdikten 24 saat içinde ön incelememizi yaparak size dönüş yapıyoruz.

Seçtiğiniz kitap yayın paketine göre çalışmaya karar verdikten sonra gerekli ödeme yaptığınızda sözleşmeleri imzalayarak çalışmaya başlıyoruz.

Dosyanız her biri kendi konusunda uzman yüzlerce kitap çalışması yapmış editörlerimiz tarafından incelenerek, metin üzerindeki düzeltmeler ve değişkliklikler sizin onayınıza sunuyoruz.

Editasyon çalışmasına onay verdikten sonra mizanpaj (dizgi) aşamasına geçiyoruz. Dosyanızı bir kitap şekline getirdiğimiz bu işlemin ardından tekrar onayınızı alıyoruz.

Sizin de tercihleriniz dikkate alınarak yaptığımız kapak çalışması yine sizin onayınıza sunuluyor.

Tüm çalışmalarda onayınız alınıp sizin de "olur" vermenizle birlikte kitaplarınızı baskı aşamasına alıyoruz. Baskı aşamasından sonra kitabınız tüm dünya üzerinden sipariş verilecek şekilde satışa sunuluyor.

Ticari Unvanı: Sümeyye Çelik (Şahıs Üzerine Kurulu İşletme)

Vergi Numarası: 2400581931/Sarıgazi Vergi Dairesi

Ticaret Odası Sicil Numarası: 880295/İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğü

Yayıncı Sertfikası Numarası: 28740

Ticari Hesap Numarası: Garanti Bankası / Küçükbakkalköy Şubesi /Sümeyye Çelik

IBAN: TR50 0006 2000 7690 0006 2963 20

E-mail:iletisim@tilkikitapyayinevi.com

Tel: 0850 304 22 93

Adres:Tilki Kitap Yayınevi,
Çakmak Mahallesi, Baraj Sokak
No:18/B, Çakmak, Ümraniye, İstanbul
 

Basında Tilki Kitap Yayınevi

Edebiyat Kokusu Programına Katıldık

Yayınlanan Kitaplarımız

Kitaplarımız Nerelerde Satılıyor

Tilki Kitap ve Yayıncılık Hizmetleri Yazar sistemi interaktif olarak yazalarımızın kitap ve hizmetleri hakkında tüm işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yönetmesini sağlar Tilki Kitap Yayınevi sayesinde kitaplarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
©2008,2017, Tilki Kitap Yayınevi Ticaret Sicil No: 666496 BuDukkan.Com ve Dış Tic. Ltd. Şti ortak iştirakidir.

İletişim Bilgileri

Tilki Kitap


M. Hizmetleri : 0544 204 00 31
Fax               : 0 850 304 22 03
Telefon         : 0 850 304 22 03
E-Posta        : iletisim@tilkikitap.com
Web             : www.tilkikitapyayinevi.com

Numaranızı Yazın Sizi Arıyalım