Tilki Kitap ve Yayıncılık Hizmetleri, BuDukkan.Com ortak iştirakidir. 0544 204 00 31YAZAR GİRİŞİ
Yazar Girişi
Giriş
Beni Hatırla
Yeni Yazar Kayıt
Tilkikitap yayınevinin fırsat ve imkanlarından yararlanmak için başvuru yapın.
Hemen Başvuru Yapın
Yazar Hizmetleri
AnasayfaSosyal Meyda

Tilki Kitap Yayınevi Sosyal Meyda

Facebook Sayfamız

Tilki Kitap Yayınevine ait Facebook sayfası ile kitaplarınızın tanıtımını daha etkin yapmayı hedefler. Tamamı kitap etkinlikleri içerisinde yer alan takipçileri ile kitabınızın tanıtılması daha ekonomik ve etkili olur.

Twitter Sayfamız

Tilki Kitap Yayınevine ait Twitter sayfası ile kitaplarınızın tanıtımını daha etkin yapmayı hedefler. Tamamı kitap etkinlikleri içerisinde yer alan takipçileri ile kitabınızın tanıtılması daha ekonomik ve etkili olur.

Instagram Sayfamız

Tilki Kitap Yayınevine ait Instagram sayfası ile kitaplarınızın tanıtımını daha etkin yapmayı hedefler. Tamamı kitap etkinlikleri içerisinde yer alan takipçileri ile kitabınızın tanıtılması daha ekonomik ve etkili olur.

Wattpad Sayfamız

Tilki Kitap Yayınevine ait Wattpad sayfası ile kitaplarınızın tanıtımını daha etkin yapmayı hedefler. Tamamı kitap etkinlikleri içerisinde yer alan takipçileri ile kitabınızın tanıtılması daha ekonomik ve etkili olur.

Tumblr Sayfamız

Tilki Kitap Yayınevine ait Tumblr sayfası ile kitaplarınızın tanıtımını daha etkin yapmayı hedefler. Tamamı kitap etkinlikleri içerisinde yer alan takipçileri ile kitabınızın tanıtılması daha ekonomik ve etkili olur.

YouTube Kanalımız

Tilki Kitap Yayınevine ait YouTube kanalı ile kitaplarınızın tanıtımını daha etkin yapmayı hedefler. Tamamı kitap etkinlikleri içerisinde yer alan takipçileri ile kitabınızın tanıtılması daha ekonomik ve etkili olur.

Pinterest Sayfamız

Tilki Kitap Yayınevine ait Pineterest sayfası ile kitaplarınızın tanıtımını daha etkin yapmayı hedefler. Tamamı kitap etkinlikleri içerisinde yer alan takipçileri ile kitabınızın tanıtılması daha ekonomik ve etkili olur.

Linkedin Sayfamız

Tilki Kitap Yayınevine ait Linkedin sayfası ile kitaplarınızın tanıtımını daha etkin yapmayı hedefler. Tamamı kitap etkinlikleri içerisinde yer alan takipçileri ile kitabınızın tanıtılması daha ekonomik ve etkili olur.

Blogger Sayfamız

Tilki Kitap Yayınevine ait Blogger sayfası ile kitaplarınızın tanıtımını daha etkin yapmayı hedefler. Tamamı kitap etkinlikleri içerisinde yer alan takipçileri ile kitabınızın tanıtılması daha ekonomik ve etkili olur.

Google Plus Sayfamız

Tilki Kitap Yayınevine ait Google Plus sayfası ile kitaplarınızın tanıtımını daha etkin yapmayı hedefler. Tamamı kitap etkinlikleri içerisinde yer alan takipçileri ile kitabınızın tanıtılması daha ekonomik ve etkili olur.

Yahoo Sayfamız

Tilki Kitap Yayınevine ait Yahoo sayfası ile kitaplarınızın tanıtımını daha etkin yapmayı hedefler. Tamamı kitap etkinlikleri içerisinde yer alan takipçileri ile kitabınızın tanıtılması daha ekonomik ve etkili olur.

Yandex Sayfamız

Tilki Kitap Yayınevine ait Yandex sayfası ile kitaplarınızın tanıtımını daha etkin yapmayı hedefler. Tamamı kitap etkinlikleri içerisinde yer alan takipçileri ile kitabınızın tanıtılması daha ekonomik ve etkili olur.

Tilki Kitap Veri Sitesi

Tilki Kitap'a ait veri sitesinde 30 binden fazla kitap, 14 binden fazla yazar, 50 binden fazla kitap alıntısı listelenmeketdir. Ayrıca röportaj, haber, makaleleri ile 15 bin üye mevcuttur.

Herkesin Kitap Satabildiği Alabildiği Site

Tilki Kitap Yayınevine ait olan BuDukkan.com ile herkes sıfır veya ikinci el kitap, dergi, fanzin, antika, koleksiyon, kırtasiye, film, müzik, oyun, resim alabilir ve satabilir. Yayınevleri, sahaflar, yazarlar, okuyucular ara

Gezgin Medya

Tilki Kitap Yayınevinin gezmeyi sevenlere rehber olması için hazırladığı ve işlettiği Gezgin Medya ücretsiz bir seyahat sitesidir. Yurtiçi veya Yurtdışı gezilmesi gereken yerler hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

Topuklu Kadın

Tilki Kitap Yayınevi tarafından kadınlara özel paylaşım ve bilgileirn sunulduğu www.topuklukadin.com web sitesinde gezi, sağlık, cinsellik, bebek, güzellik vb. konularda özgün haberler okuyabilir, foto galerinde gezebilir ve

Kule Kitap Yayınevi

Tilki Kitap ekibi tarafından telifli baskılar yapan Kule Kitap Yayınevi tüm işletmleri ile yayıncılığa devam etmektedir.

Muhasebe Haber

Muhasebe ve mali konularda bilgi vermeyi ve haber yapmayı amaçlayan site, vergi, muhasebe, içtihat, kanun ve tüzüklerdeki son değişikliklerle kendi alanında ihtisas bir çizgiye sahiptir.

Babissa.com

Tilki Kitap Yayınevi yazılım ve projelendirmesi ile yapılan sağlık sektörüyle alakalı haber ve duyuruların yapıldığı ve pazaryeri sistemiyle alışveriş yapan web portalıdır.

Teknomambo

Teknoloji konusundaki son haberleri paylaşmak maksadıyla kurulmuş bir web sitesidir. İşletme ve pojelendirmesi yayınevimizce yapılmıştır.
Tilki Kitap ve Yayıncılık Hizmetleri Yazar sistemi interaktif olarak yazalarımızın kitap ve hizmetleri hakkında tüm işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yönetmesini sağlar Tilki Kitap Yayınevi sayesinde kitaplarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
©2008,2017, Tilki Kitap Yayınevi Ticaret Sicil No: 666496 BuDukkan.Com ve Dış Tic. Ltd. Şti ortak iştirakidir.

İletişim Bilgileri

Tilki Kitap


M. Hizmetleri : 0544 204 00 31
Fax               : 0 850 304 22 03
Telefon         : 0 850 304 22 03
E-Posta        : iletisim@tilkikitap.com
Web             : www.tilkikitapyayinevi.com

Numaranızı Yazın Sizi Arıyalım